Svarbiausia gera reklama

Turite klausimų? Skambinkite:

8 683 68530

Vidaus ir lauko reklamos gamyba

Jei Jūsų tikslas yra įtvirtinti prekės ženklą bei savo produkto žinomumą, lauko ar vidaus reklama turėtų būti svarbi Jūsų marketingo plano dalis. Tai tiesioginė, įsimintina ir laiko patikrinta priemonė, kuri lyginant su TV reklama, neerzina vartotojo ir yra mažiau ignoruojama. Tai vienas iš galingiausių būdų sustiprinti reklaminę kampaniją.Lauko reklama yra seniausia reklamos forma. Egzistuoja daug įvairiausių lauko reklamos tipų. Kurį reklamos tipą pasirinkti, priklauso nuo to, ką Jūs norite reklamuoti. Reklamos tipą pagal individualų poreikį galite pasirinkti patys, taip pat tinkamiausią reklamą galime padėti pasirinkti ir mes.

Reklaminė iškaba.
Žodžiais “reklaminė iškaba” dažniausiai galima apibūdinti visus tiek lauko, tiek ir vidaus reklamos tipus, išskyrus, reklaminius stendus, reklamą ant grindų, reklamą ant autotransporto.

Tūrinė reklama.
Reklama, kurią sudaro atskiri įmonės logotipo ar prekės ženklo segmentai. Tūrinė reklama dažnai naudojama prekinio ženklo žinomumui skatinti.      Plačiau>>

Reklaminė šviesdėžė.
Reklama, kuri dažnai naudojama norint nurodyti įmonės paslaugų teikimo vietą. Šviesdėžėse be įmonės logotipo gali būti nurodoma ir papildoma informacija, apibūdinanti prekę ar paslaugą.     Plačiau>>

Reklaminis tentas.
Gan greitai pagaminama reklama. Reklaminiai tentai dažniausiai naudojami greitam trumpalaikės reklamos pateikimui arba kada norima reklama padengti didelius plotus.

Reklaminis stendas.
Reklaminis stendas arba reklaminis stovas – tai ant žemės pastatoma reklama arba jų grupė. Dažniausiai naudojami trumpalaikėms reklaminėms kampanijoms.

Pilonas.
Reklaminis pilonas (arba reklaminis stulpas) – tai ilgalaikė reklama, kurioje, jeigu prireikia, galima dalinai arba visiškai keisti informaciją. Pilonai dažniausiai naudojami norint nurodyti įmonės ar įmonių grupės buvimo vietą ir papildomą informaciją apie vykdomą veiklą.

Informacinė lenta.
Informacinės lentos turi ne vieną paskirtį. Jos gali nurodyti trumpalaikę arba pastoviai kintančią informaciją.

Reklama ant automobilio.
Puiki priemonė reklamuoti prekės ženklą ar paslaugą pastoviai kintančiai auditorijai. Reklama ant autotransporto – tai viena iš pagrindinių įmonės marketingo sudedamųjų dalių.   Plačiau>>

Reklamika – Svarbiausia gera reklama