Svarbiausia gera reklama

Turite klausimų? Skambinkite:

8 683 68530

Vidaus ir lauko reklama

Vidaus ir lauko reklama  yra viena iš labiausiai ekonomiškai efektyvių reklamos formų rinkoje.Mes reklamos gamybai naudojame sertifikuotas ir Europos standartus atitinkančias medžiagas. Mes puikiai suprantame, kad lauko ar vidaus reklama turi būti ne tik patraukli, bet ir saugi. Todėl laikomės griežtų saugumo normatyvų.

Tiek vidaus, tiek ir lauko reklamos pašvietimui naudojame LED modulius (nebent klientas pageidauja kitaip). Todėl mūsų gaminama reklama ne tik ilgaamžiškesnė, bet ir ekonomiškesnė. Jei reklama jungiama prie elektros tinklo, kuris yra nestabilus (dažni įtampos šuoliai), įvertiname tai, ir papildomai naudojame specialias apsaugas.

Prieš atliekant darbus, iš anksto ruošiame reklamos vizualizacijas tam, kad Jūs iš anksto įsivaizduotumėt, kaip reklama atrodys realybėje.

Visą informaciją apie Jūsų reklamos gamybą (brėžiniai, spalvų kodai, medžiagos, projektai, vizualizacijos ir kt.) kruopščiai archyvuojame ir saugome ilgus metus. Net ir po daugelio metų, Jūsų pageidavimu, galėsime pagaminti identišką reklamą.

Visiems savo gaminiams suteikiame garantiją.

Vykdome pogarantinį aptarnavimą.

Taip pat galime renovuoti ar dalinai pakeisti Jūsų turimą lauko ar vidaus reklamą.

Reklamika – Svarbiausia gera reklama