Svarbiausia gera reklama

Turite klausimų? Skambinkite:

8 683 68530

Išorinės reklamos nauda

Ar atsiperka išorinė reklama?

Daugelio nuomone, išorinė reklama – tai tiesiog papildomos išlaidos. Tačiau nedaugelis supranta, kad visgi tai yra papildoma investicija. Investicija, kuri sukuria pridėtinę vertę Jūsų produktui. Investicija, kuri pritraukia Jums klientus netgi tada, kai yra išeikvotas Jūsų reklamos biudžetas.

 Išorinės reklamos privalumai

  • Išorinė reklama neišvengiama

Jei TV ar radijo reklamos mes galime išvengti perjungdami kanalą, tai lauko reklama yra neišvengiama. Žmonės nemažai laiko praleidžia keliaudami iš vieno taško į kitą, vienaip ar kitaip jie yra priversti pastebėti lauko reklamą.

  • Rentabilumas

Išorinė reklama yra viena iš labiausiai ekonomiškai efektyvių reklamos formų rinkoje. Skirtingai nei už kitas reklamos formas, už išorinę reklamą reikia mokėti tik vieną kartą.

  • Begalinės dizaino galimybės

Tobulėjant technologijoms, tobulėja ir išorinės reklamos galimybės. Šiais laikais išorinės reklamos dizainą gali riboti tik dizainerio fantazija ar reklamos biudžetas.

  • Pastovus matomumas

Išorinė reklama yra pastoviai matoma ir dirba Jums 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

  • Lankstumas

Turbūt didžiausias lauko reklamos pranašumas prieš kitas reklamos rūšis yra lankstumas. Be prekės ženklo žinomumo skatinimo, tam tikrų žinučių skelbimo, išorinė reklama gali žymėti ir įmonės ar kito objekto buvimo vietą. Įsivaizduokite reklaminį stendą, pastatytą greta Jūsų įmonės patalpų: jame pastoviai dominuotų Jūsų įmonės logotipas, trumpas veiklos aprašymas, integruota vieta plakatui, kuriame galite keisti informaciją taip dažnai, kaip tik prireikia.

Reklamika – Svarbiausia gera reklama