Svarbiausia gera reklama

Turite klausimų? Skambinkite:

8 683 68530

REKLAMA ANT AUTOMOBILIO

Ruošiame vizualizacijas, automobilius apklijuojame reklama ar kita grafika


  • Pagal Jūsų norus rengiame reklamos vizualizacijąs
  • Gaminame reklaminius ar kitokius lipdukus
  • Lipdukus klijuojame ant automobilio
  • Taupome Jūsų investicijas reklamą optimizuojant  plačiau>>
  • Padidiname reklamos efektyvumą šviesą atspindinčio lipduko pagalba

Reklama ant automobilių – viena geriausių mobilios reklamos priemonių

Šis reklamos tipas turi ne vieną privalumą:

  • Už reklamą sumokama tik vieną kartą ir ja galima naudotis daugelį metų
  • Tokiai reklamai nereikalingas leidimas ir už ją nemokami jokie mokesčiai
  • Pagrindinis reklamos ant automobilio privalumas yra mobilumas

Kuo daugiau Jūs važinėjate su automobiliu, tuo didesnė auditorija Jūsų reklamą mato. Tai geriausia reklamos priemonė norint skatinti prekės ženklo žinomumą ar skelbti žinutę platesnei auditorijai.

Kaip teisingai apipavidalinti automobilį reklama

Gali keistai nuskambėti, bet pati geriausia vieta ant automobilio norint nurodyti kontaktus, yra ta siaura plastiko juostelė po automobilio valstybiniu numeriu, kurios plotis vos 2 cm. Klausite kodėl? O gi todėl, kad pirmiausiai paskui važiuojantys vairuotojai atkreipia dėmesį į automobilio numerį, tamsiu paros metu automobilio numeris yra matomiausias (apšviestas). Visas likęs automobilio plotas labiau tinka skelbti papildomą informaciją.

Galbūt kiti nesutiks, bet pati blogiausia vieta kontaktams nurodyti (telefono numeris, adresas ir el.paštas) yra automobilio šonai. Todėl, kad labai sunku perskaityti šią informacija, kai automobilis tik pravažiuoja pro Jus. O jei automobilis pastatomas stovėjimo aikštelėje, greičiausiai jo šonus užstos kiti automobiliai. Todėl ant automobilio šonų patartina reklamuoti tik prekės ženklą, interneto adresą arba abu iš karto.

Geriau kukli ir tvarkinga, nei “perspausta” ir marga

Teko susidurti su klientais, kurie prašydavo ant automobilio užklijuoti kuo daugiau įvairių grafinių elementų, tikėdamiesi, kad tokia reklama ant automobilio labiau patrauks dėmesį. Na, taip ir yra. Tokia reklama dėmesį patraukia, bet dažniausiai tokioje reklamoje nieko neįmanoma suprasti ir tuo labiau kažką įsiminti. Nebent Jūs reklamuojate cirką.

Maketuodami reklamą ant automobilio, įvertiname tiek šiuos niuansus, tiek ir Jūsų poreikius. Visada rasime tinkamiausią sprendimą Jūsų autoparkui.

Reklamika – Svarbiausia gera reklama