Svarbiausia gera reklama

Turite klausimų? Skambinkite:

8 683 68530

VIDAUS IR LAUKO TŪRINĖ REKLAMA

Projekto parengimas, derinimas, gamyba, montavimas


  • Pagal Jūsų norus ar turimas vizualizacijas ruošiame projektus
  • Projektus suderiname su Jumis ir miesto savivaldybe  plačiau>>
  • Gaminame tūrinę reklamą
  • Montuojame visoje Lietuvoje
  • Pagal pageidavimą projektuojame, gaminame ir programuojame tūrinės reklamos pašvietimo valdiklius, kurie prideda 10% efektyvumo  plačiau>>
  • Pagal pageidavimą prijungiame foto ir/arba laiko relę  plačiau>>

 Tūrinė reklama ir jos tipai

Tūrinė reklama – tai reklama, kurią sudaro atskiri įmonės logotipo ar prekės ženklo segmentai.

Turine reklama sviecianti is priekio  Šviečianti iš priekio tūrinė reklama gali būti naudojama visur – tiek lauke, tiek viduje, tiek virš sienos, tiek ir ant sienos. Šviečianti iš priekio tūrinė reklama – vienas populiariausių tūrinės reklamos tipų.

Turine reklama sviecianti is nugaros  Šviečianti iš nugaros tūrinė reklama  yra rečiau naudojama, nes jai būtinas pagrindas, nuo kurio galėtų atsispindėti šviesa. Ši šviesa sukuria aureolės efektą, kuris padaro reklamą patrauklesnę.

Kombinuoto pašvietimo tūrinė reklama  Kombinuoto pašvietimo tūrinė reklamai, kaip jau supratote, galima panaudoti abu aukščiau išvardintus reklamos pašvietimo tipus.

Turine reklama šviečiamčiais bortais  Šviečiančiais bortais tūrinė reklama, dėl pakankamai sudėtingo gamybos proceso tai vienas brangiausių tūrinės reklamos tipų, dėl tos pačios priežasties šis reklamos tipas yra rečiausiai sutinkamas.

Nešviečianti turine reklama  Nešviečianti tūrinė reklama. Šis reklamos tipas dažniau naudojamas patalpose, ten, kur yra dirbtinis apšvietimas. 

Reklamika – Svarbiausia gera reklama